Викрутка-тестер напруги плоска, SL 3/145мм 250В, HOME & GARAGE, DIY-SL123145-V
Артикул: DIY-SL123145-V
Описание
Особливості:
  • Діапазон напруги: 110В до 250В
  • Виготовлений з хром-ванадієвої сталі
  • Довжина інструменту: 145 мм