Відвід дощової води з клапаном, Ø90 мм, GRAFIT, IBCLZ1-090-DGY
Артикул: IBCLZ1-090-DGY
Описание
Застосовується для відведення дощової води, коли її потрібно накопичувати.
Розміри
Внутрішній (прохідний) діаметр: 90 мм
Висота: 175 мм
Довжина відведення: 170 мм
Діаметр носика: 34 мм
Колір: графіт
Властивості:
  • висока ефективність уловлювання дощової води
  • клапан з регулюванням потоку води
  • якісний ABS пластик
  • легкий і швидкий монтаж у вертикальну водостічну трубу.
Можливе підключення технічного гофрованого шланга VEN-FLEX 35 мм (не входить в комплект).