Відвід дощової води з клапаном, Ø100 мм, зовнішня різьба 1", GRAFIT, IBCLZ1-100-DGY
Артикул: IBCLZ1-100-DGY
Описание
Застосовується для відведення дощової води, коли її потрібно накопичувати.
Розміри
Внутрішній (прохідний) діаметр: 100 мм
Висота: 180 мм
Довжина відведення: 170 мм
Діаметр носика: 34 мм
Зовнішня різьба 1"
Колір: графіт
Властивості: