Трубка PVC BLACK для мікрополиву, 3,5 x 6 мм, 50 м, DSWIG035X6050
Артикул: DSWIG035X6050
Описание
Трубка стійка до руйнівної дії ультрафіолету і характеризується високою зносостійкістю.
Характеристики:
  • Матеріал: ПВХ
  • Внутрішній діаметр: 3,5 мм
  • Зовнішній діаметр: 6 мм
  • Товщина стінки: 1,5 мм