Стрічка зрошувальна Ø32мм / 18-200мм / 2,5-4,0м / 116л/год / 200м GOLD SPRAY, DSTGS322020-116-200
Артикул: DSTGS322020-116-200
8,10 ГРН
В наличииОптом и в розницу
Мин. объем заказа:1 шт.
Описание
Переваги:
Дозволяє зберегти пухкість ґрунту.
Найбільш відповідний метод зрошення піщаного ґрунту.
Специфікація:
Довжина стрічки у бухті: 200 м
Діаметр: 32 мм
Товщина: 0,2 мм (8 mil)
Кількість отворів у ряду: 5 шт.
Діаметр отвору: 0,7 мм
Відстань між отворами: 18 мм
Відстань між рядами: 200 мм