Шланг технічний армований 10 мм - BLUE (KB), TXRCKB10/50
Артикул: TXRCKB10/50
Описание
Стійкість до тиску залежить від діаметра шланга і температури рідини, що транспортується.
Робоча температура: -20°С…+60°С.
Характеристики:
  • дуже гнучкі
  • міцні, стійкі до руйнівної дії світла та кисню
  • мають високу стійкість до зношення
  • самостійно затухають після видалення з вогню
  • нечутливі до дії більшості хімікатів
Технічні характеристики:
  • Внутрішній діаметр: 10 мм
  • Зовнішній діаметр: 15 мм
  • Товщина стінки: 2,5 мм