Кран для труб PE 32 мм/ РВ 1", PN16, DSRA16V32F1
Артикул: DSRA16V32F1
Описание
Кран кульовий зі з'єднанням для труб на одному кінці та різьбою на протилежному.
Розмір з'єднань: 32 мм
Різьба: внутрішня 1"
Максимальний тиск: 16 bar