Газонна решітка, OPTIMAL GRID, 30х333x333мм чорна, KROG30BC
Артикул: KROG30BC
Описание
Розміри: 333 мм х 333 мм х 40 мм
Висота стінки: 30 мм
Товщина стінки: 2,2 мм
Кількість штук на 1м²: 9 шт.
Колір: чорний
Матеріал: 100% поліпропілен (РР, РЕ)
Опір навантаженням: 180 тонн/м²
Декларація про відповідність стандарту: IBDiM-KOT-2022/0818