Газонна решітка MULTI GRID 40х600x600мм чорна, KRMG40BC
Артикул: KRMG40BC
Описание
Розміри: 600 мм х 600 мм х 40 мм
Висота стінки: 40 мм
Товщина стінки: 2,2 мм
Колір: чорний
Розмір одного вічка: 62 мм x 62 мм
Кількість вічок в одній сітці: 81 шт.
Матеріал: 100% поліпропілен