Електромагнітна котушка для клапанів 4000, 4001, DSA-AC24VS
Артикул: DSA-AC24VS
Описание
Спеціальна котушка для наших електромагнітних клапанів:
Особливості:
  • Напруга: 24 В змінного струму
  • Тиск: 0,5–8 бар
  • Робоча температура: 5-60°C
  • Мембрана EPDM
  • Витрата 0,05-33м3/год
  • Пусковий струм 0,3А
  • Струм утримання 0,18А