Дощоприймач з клапаном, Ø100мм, коричневий, IBCLZ1-100-BR
Артикул: IBCLZ1-100-BR
Описание
Дощоприймач з клапаном, Ø100мм, коричневий, IBCLZ1-100-BRR
Дощоприймач (Відвід дощової води, уловлювач води) з клапаном для ПВХ і металевих водостічних труб діаметром 100 мм.
Розміри:
  • висота: 180 мм
  • довжина відведення: 170 мм
  • діаметр носика: 34 мм
Властивості:
  • висока ефективність уловлювання дощової води
  • клапан з регулюванням витрати води
  • якісний ABS пластик
  • легка і швидка збірка
Можливість підключення технічного шланга VEN-FLEX 35 мм (не входить в комплект)